اخبار تيك بلاگ

همه خبرها و اطلاعيه هاي رسمي تيك بلاگ اينجا منتشر مي شود

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ اخبار تيك بلاگ خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

نحوه گذاشتن عكس در پست

براي گذاشتن عكس در پست ها مي توانيد از سرويس هاي ويژه اي كه براي اين كار در سطح اينترنت مشخص شده اند استفاده نمائيد. يكي از سرويس هاي معتبر و فعالي كه در نگهداري عكس ها براي مصارف گوناگون از جمله وبلاگ در سطح اينترنت فعال هستند آپيود سنتر اختصاصي عكس نت سايت مي باشد. (www.mynetsit.ir)

اين آپلود سنتر محل مناسبي براي نگهداري عكس ها شماست.

نحوه استفاده
http://mynetsit.ir

براي شروع عكس و يا عكسهايي كه براي استفاده در متن خود لازم داريم را در كامپيوتر خود ويرايش نموده و براي لود شدن سريع در حد اقل ترين حجم ممكن ذخيره مي نمائيم.

در مرحله بعدي وارد سايت http://mynetsit.ir شده و از قسمت وسط صفحه عكس مورد نظر را در سايت آپلود مي كنيم. بعد از اتمام ذخيره سازي عكس ما در سايت نمايش داده مي شود و در زير آن مشخصات عكس نمايش داده مي شود كه بسته به نوع كاربري آن لينك مشخص شده را كپي كرده به صفحه اديتور وبلاگمان وارد شده و بر روي كليد عكس كه با تصوير كوچك درخت سبز رنگ مشخص شده كليك مي نمائيم و آدرس لينكي كه از آپلود سنتر كپي كرديم را در محل مشخص شده پست مي كنيم و بر روي دكمه پيش نمايش كليلك مي كنيم و عكس خود را در صفحه مورد نظر مشاهده مي كنيم.

حال با كيليك بر روي دكمه تائيد صفحه را مي بنيد و مشاهده مي نمائيم عكس مورد نظر در صفحه اديتور ما نمايش داده مي شود.

به همين راحتي عكس خود را با دوستان خود به اشتذاك گذاشتيم.

برچسب ها: نحوه گذاشتن عكس در پست ,

[ دوشنبه 15 دی 1393 ] 3:02 ] [ مدير ]

[ ]


Tick  Blog  پشتيباني توسط  تيك بلاگ

1394

X
تبلیغات

تيك بلاگ